Автоломбард Українка

Автоломбард УкраинкаАвтоломбард Українка. Потрібні гроші, є автомобіль, але Ви не хочете його продавати? Ви можете отримати гроші під заставу авто в Україні. Ви залишаєте свій автомобіль в заставу на спеціальній стоянці, що охороняється і відразу отримуєте до 80% ринкової вартості машини. Процентна ставка – нижче банківської – від 1.9% в місяць. Ви можете отримати позику на термін від 1 до 12 місяців під заставу будь-якого виду транспортного засобу. Це може бути легковий, вантажний автомобіль, мотоцикл, і навіть спецтранспорт.

Наш експерт оцінювач зробить оцінку транспортного засобу. Потім оформить необхідні папери, які потім будуть завірені у нотаріуса. Ви отримаєте на руки копії документів, в тому числі акт прийому-передачі. Ваша машина буде чекати Вас весь час дії договору. Можна буде в будь-який момент приїхати на стоянку і провідати її.

На яких умовах автоломбард в Українці видає гроші під заставу авто?

Наші умови видачі просто і зрозуміло. Набагато простіше банківських. Від Вас буде потрібно мати паспорт (або ID-картка), ІПН, а також техпаспорт. У Вас буде зрозумілий графік виплат, без несподіваних платежів та комісій.

Які вимоги до автомобіля для здачі під заставу в автоломбард в Українці?

Найважливіше – машина не повинна бути в іншому кредиті, заставі, або ж лізингу. Автомобіль повинен бути в нормальній стані, на ходу. Рік випуску – після 2000 року.

Як отримати позику під заставу автомобіля в Українці?

Зателефонуйте нам по одному з телефонів: (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69. Або наберіть через вайбер. Ще можна залишити заявку через форму на сайті, вказавши бажаний термін і суму. Ми швидко передзвонимо.

Ми працюємо в Українці, а також в інших містах Київської області, включаючи Київ .

Звертайтеся! Отримати гроші під заставу автомобіля набагато простіше, ніж Ви думаєте.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас