Автоломбард позика під заставу спецтехніки

Автоломбард позику під заставу спецтехніки. У житті підприємця бувають як злети, так і падіння. Іноді ситуація складається не кращим чином і можуть терміново знадобиться гроші. Брати кредит у банку не завжди хороший варіант. Особливо, коли гроші потрібні швидко і без зайвих питань.

Однак, якщо у Вас є в активі будь-яка спецтехніка, будь-то екскаватор, екскаватор – навантажувач, гусеничний, повноповоротний, або гідромолот, бульдозер, бетонолом, бетонолом – крашер, бетономішалка, кран, самоскид, або навіть каток для укладання асфальту – можна отримати гроші в позику під заставу спецтехніки через автоломбард.

Кредит під заставу спецтехніки, іншими словами автоломбард – це спосіб швидко отримати гроші під низький відсоток (від 1.9% в місяць) і при цьому, в кінцевому рахунку, залишитися власником спеціального транспортного засобу. Ви протягом декількох годин отримаєте до 80% ринкової вартості машини. Наш експерт проведе оцінку і огляд. Оформить необхідні документи, в тому числі акт прийому-передачі. Всі документи обов’язково завіряються у нотаріуса. Після чого машина відправляється на стоянку, що охороняється, де буде знаходиться весь час дії договору. У Вас буде право приїжджати на цю стоянку.

Які вимоги до спецтехніки для здачі під заставу в автоломбард?

Спецтехніка може бути автомобілем будь-якого виду, марки і моделі. Машина повинна перебувати в хорошому стані, бути на ходу, а також не старше 2000 року. Звичайно ж, спецтехніка не повинна бути в іншому заставі, або ж кредиті. У Вас повинен бути присутнім оригінал ПТС (техпаспорта).

Де отримати позику під заставу спецтехніки в Києві та Київській області?

Автоломбард працює по всьому Києву, а також Київської області. Основні міста: Обухів, Бориспіль, Богуслав, Фастів, Бровари, Переяслав-Хмельницький, Ірпінь, Українка, Вишневе, Боярка, Васильків, Вишгород, Біла Церква, Буча та інші.

На яких умовах автоломбард видає гроші під заставу спецтехніки?

У нас найкращі умови для спецтехніки серед усіх автоломбардів Києва:

  • Справедлива оцінка, Ви отримаєте адекватну суму за твоє транспортний засіб.
  • Відсоткова ставка одна з найнижчих на ринку, від 1,9% на місяць.
  • Термін кредитування може бути від 1 до 12 місяців.
  • Ніяких довідок про доходи. Тільки паспорт, техпаспорт (ПТС) і ідент. код (ІПН).
  • Процедура прозора, без раптових комісій і незрозумілих платежів.
  • Заставне майно в безпеці на стоянці, що охороняється на час дії договору.

Як отримати позику під заставу спецтехніки в Києві та Київській області?

Телефонуйте (096) 161-18-08 , або (099) 604-60-69. Також можна залишити заявку через форму на сайті. Ви отримаєте гроші під заставу крана, евакуатора, бетономішалки та будь-який інший спецтехніки вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас