Автоломбард Вишгород

Автоломбард ВышгородАвтоломбард Вишгород  – це простий і швидкий спосіб отримати кредит під заставу вашого автомобіля.

Ви можете отримати до 80% ринкової вартості свого авто під найнижчий відсоток у Вишгороді – від 1.9% в місяць. При цьому позику ми видаємо з мінімумом документів. Потрібен тільки український паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт авто. Позика видається без поручителів, а також без довідки про доходи.

Приймаємо в заставу легковівантажні  машини. Також видаємо кредит під заставу спецтехніки , спецтранспорту та мототранспорту (мотоцикла ).

Гроші Ви отримаєте значно швидше, ніж у банку. Процедура оцінки, складання документів та запевнення з у нотаріуса складе всього 1-2 години. Умови кредитування і платежі по кредиту – прості і зрозумілі. Ви отримаєте детальний план кредитних виплат, акт прийому-передачі авто, а також кредитний договір. Ми не практикуємо наявність прихованих і додаткових платежів. Ви в праві самі вибрати термін кредитування, який може становити від 1 до 12 місяців.

Автомобіль на час терміну договору чекатиме на стоянці, що охороняється. Звичайно ж, Ви в праві «провідати» свою машину в будь-який зручний час.

Який автомобіль можна здати під заставу в ломбард авто в Вишгороді?

Приймаємо машини на ходу, в хорошому стані, всіх марок, комплектацій і моделей, не старше 2000 року. Відмовимо в разі, якщо машина вже в заставі, лізинг, або ж іншому кредиті.

Як отримати позику під заставу автомобіля в місті Вишгород?

Через заявку на сайті, вказавши свій номер телефону, а також модель авто і бажаним термін кредитування. Або за телефонами:  (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69. Можна дзвонити через вайбер на будь-який з номерів.

Автоломбард Вишгород – це швидкий і вигідний спосіб терміново отримати гроші під низький відсоток в Вишгороді.

[ratings]

Средняя оценка 4.3 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас