Автоломбард Переяслав-Хмельницький

Автоломбард Переяслав-ХмельницкийАвтоломбард Переяслав-Хмельницький – це свого роду моментальний кредит під заставу вашого авто. Позика видається без довідки про доходи, без поручителів, з мінімальною кількістю документів. Ви отримаєте до 80% вартості транспортного засобу під найнижчий відсоток в місті – від 1.9% в місяць.

Автомобіль, який ми приймаємо в якості застави може бути легковимвантажним , а також мотоциклом або одиницею спецтранспорту .

На відміну від банку, процес отримання кредиту займає 1-2 години, а умови кредитування – прозорі і зрозумілі. Ви отримаєте на руки детальний план виплат. Без несподіваних комісій і додаткових платежів. Термін кредитування Ви вибираєте самі в діапазоні від 1 до 12 місяців.

Ми максимально налагодили і прискорили процедуру. Гроші в позику в Переяслав-Хмельницькому Ви отримаєте максимально швидко. Всі документи завіряються у нотаріуса. Ви обов’язково отримаєте копії паперів, в тому числі кредитний договір і акт прийому-передачі.

Машина буде чекати Вас весь час кредиту на стоянці. Стоянка має цілодобову охорону. Ви можете «провідати» свій автомобіль в будь-який момент.

Який автомобіль можна здати під заставу в ломбард авто в Переяслав-Хмельницькому?

У нас немає обмежень по маркам. Приймаємо автомобілі будь-якої марки і моделі після 2000 року випуску. Машина повинна бути в адекватному, хорошому стані, на ходу. Не бути в іншому заставі, кредиті, або ж лізингу.

Як отримати позику під заставу автомобіля в місті Переяслав-Хмельницький?

Зателефонуйте (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69. Також, на будь-який номер можна набирати через вайбер. Другий варіант – заявку можна залишити через сайт, заповнивши спеціальну форму. У цій формі можна вказати бажану суму і термін кредитування.

Які документи потрібні?

Тільки український паспорт, ІПН і техпаспорт на машину.

Телефонуйте і отримаєте гроші в кредит в швидко і вигідно.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас