Автоломбард позика під заставу мотоцикла

займ под залог мотоциклаАвтоломбард позику під заставу мотоцикла. Якщо є мотоцикл і терміново потрібні гроші без зайвих питань, але при цьому Ви не хочете його продавати – автоломбард під заставу мототехніки – хороший варіант. Ви протягом буквально кількох годин зможете отримати до 80% ринкової вартості мотоцикла, квадроцикла, мопеда під низький відсоток, від 1.9% в місяць. Транспортний засіб буде знаходиться на стоянці, що охороняється на час дії договору. Ми зможете в будь-який момент «провідати» свій мотоцикл.

Отримати гроші під заставу мотоцикла завдяки автоломбарду дуже просто. Зателефонуйте, експерт приїде, проведе огляд, зробить оцінку, а також оформить всі необхідні документи. У числі яких акт прийому-передачі транспортного засобу. Документи завіряються у нотаріуса.

Які вимоги до мототехніки для здачі під заставу в автоломбард?

Мототехніка може бути будь-якого виду, а також будь-якої марки (HONDA, SUZUKI, KAWASAKI, YAMAHA, BMW, KTM, Harley Davidson, Husqvarna, Ducati, Harley Davidson) і моделі. Мотоцикл повинен бути випущений не раніше 2000 року, бути в хорошому стані і на ходу. У Вас повинен бути техпаспорт (ПТС). Мотоцикл не може бути вже в кредиті, заставі або лізингу.

Де можливо отримати позику під заставу мотоцикла в Києві та Київській області?

Автоломбард успішно працює не тільки по Києву, але і по всій Київській області. Видаємо позики під заставу мототехніки в містах :, Бориспіль, Богуслав, Обухів, Ірпінь, Фастів, Бровари, Вишневе, Переяслав-Хмельницький, Українка, Боярка, Васильків, Біла Церква, Буча, Вишгород та інших.

На яких умовах автоломбард видає гроші під заставу мототехніки?

Намагаємося надати кращі умови для застави мотоциклів серед усіх автоломбардів Києва та області:

  • Справедлива оцінка, Ви отримаєте максимально адекватну суму за твій мотоцикл
  • Відсотки нижче банківських, від 1,9% на місяць.
  • Можливий термін кредитування – від 1 до 12 місяців.
  • Без довідки про доходи. Потрібен ПТС (техпаспорт), український паспорт, а також ІПН (ідент. Код).
  • Юридична чистота угоди. Процедура без несподіванок і зайвих комісій
  • Ваш мототранспорт знаходиться на стоянці, що охороняється в безпеці на весь час дії договору.

Як отримати позику під заставу мотоцикла і мототранспорту в Києві та Київській області?

Найпростіше, зателефонувати (096) 161-18-08 (київстар), (099) 604-60-69 (Водафон). Або через вайбер. Ще можна оформити заявку через відповідну форму на сайті. Ви отримаєте гроші під заставу мотоцикла, а також будь-якого іншого мототранспорту вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас