Автоломбард Київ

Автоломбард КиевАвтоломбард Київ – це відмінна можливість швидко отримати короткостроковий кредит на вигідних умовах під заставу належного вам автомобіля. Головна перевага оформлення кредиту під заставу автомобіля – це можливість дуже швидко отримати гроші. Ви отримаєте до 80% ринкової вартості свого авто протягом декількох годин. У той час як в банку на це буде потрібно кілька днів.

Працюємо без вихідних. Ви можете в будь-який момент усунути виниклі фінансові труднощі. Крім того, процентна ставка, передбачена договором з ломбардом, нижче банківської, і становить всього від 1.9% в місяць.

Що таке автоломбард в Києві?

Автоломбарди сьогодні дуже популярні. Але через брак інформації про переваги подібних послуг люди вважають за краще тижнями оббивати пороги банків. Хоча перевага автоломбарду перед банком очевидна. Наприклад, здані в наш автоломбард машини, залишаються на безкоштовній парковці на весь період до погашення кредиту. Ми не будемо вимагати у вас великий пакет документів, як це відбувається в банку. Видаємо гроші на підставі документів про ваше право власності на автомобіль. Відзначимо також, що у нас ви самі визначаєте термін, на, який оформите заставу, виходячи з особистих потреб.

Авто автоломбард в Києві пропонує закласти автомобіль на дуже вигідних умовах. Заповніть форму заявки на сайті. Або зателефонуйте (096) 161-18-08 (київстар), (099) 604-60-69 (водафон). Співробітники автоломбарду несуть повну відповідальність за ваш транспорт і гарантують його абсолютне збереження. Ми повернемо автомобіль в тому ж стані, в якому ви його до нас доставили.

Перш ніж підписати договір застави наш експерт огляне машину, оцінить її, а також оформить необхідні папери. Всі документи завіряються у нотаріуса.

Які вимоги до автомобіля для здачі під заставу в автоломбард?

Ми беремо під заставу будь-який автомобіль, який випущений після 2000 року і знаходиться на ходу. Крім легкового транспорту ми приймаємо в якості застави і великовантажний транспорт: тягачі та причепи. Якщо у вас виникли фінансові труднощі, а вантажний автомобіль тимчасово простоює, то, звернувшись в ломбард вантажний, ви зможете швидко вирішити свої проблеми.

Зверніть увагу, машина не повинна бути в іншому кредиті, лазінгу або ж заставі. Звичайно ж, автомобіль не повинен значитися в угоні.

На яких умовах автоломбард видає гроші під заставу в Києві?

Автоломбарди в Києві сьогодні пропонують різноманітні умови співпраці. Автомобільний ринок постійно розширюється, багато сімей мають кількома автомобілями. Тому позику, які пропонує автоломбард під заставу транспортних засобів, може отримати значна частина українців. Умови угоди вигідні і кредиторам і позичальникам.

Автовласники отримують можливість швидко отримати короткострокові кредити. У свою чергу ломбарди, видаючи гроші, реально оцінюють вартість залишеного в заставу транспорту і усвідомлюють, що люди, які склали в автоломбард машини, не зможуть довго обходитися без звичних чотириколісних помічників, а, значить, будуть докладати всіх зусиль для своєчасного погашення кредиту.

Автоломбард в місті Київ пропонує вам на ділі переконатися в тому, що отримати кредит під заставу автомобіля – це швидко, зручно і вигідно. Автоломбард вантажний і легковий – до ваших послуг, без вихідних і перерв на обід. Потрібна готівка? Ви можете негайно оцінити вигідні умови автоломбарду. Все, що вам потрібно – лише звернутися до нас і підтвердити право власності на автомобіль.

Ми хочемо надавати кращі умови на ринку. До основних можна віднести:

  • Максимальна оцінка вартості Вашої машини. Ви отримаєте гідну суму грошей.
  • Кредит видається під низький відсоток, всього від 1,9% на місяць .
  • Терміни дії договору Ви вибираєте самі, від може бути від 1 до 12 місяців.
  • Ми не вимагаємо довідки про доходи. Потрібен тільки паспорт, техпаспорт, а також ідентифікаційний код .
  • Без раптових пенею, сума платежів – прозора процентна ставка.
  • Машина в цілковитій безпеці на весь час застави.

Умови прості і прозорі. Звертайтеся, Ви отримаєте гідні гроші під заставу свого авто в Києві вже протягом декількох годин!

Терміновий автовикуп в Києві як альтернатива автоломбарду

Зателефонуйте нам, щоб уточнити умови автоломбарду, що стосуються видачі готівки під заставу транспорту. А також можна обговорити можливість викупу транспортного засобу за ціною трохи нижче ринкової. Вам терміново потрібні кошти і автомобіль – це єдине цінне майно, яке ви готові негайно продати? У цій ситуації вам допоможе терміновий викуп автомобіля в Києві.

 

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас