Автоломбард Біла Церква

Автоломбард Белая ЦерковьАвтоломбард Біла Церква – це свого роду моментальний кредит під заставу автомобіля в Білій Церкві, який видається без довідки про доходи, а також без поручителів. Процедура досить швидка і універсальна. Позика грошей може бути здійснене під заставу транспортного засобу будь-якого виду. Ви отримаєте гроші в кредит під заставу вантажного, легкового автомобіля, а також мототранспорту (мотоцикла) і спецтехніки.

  • Сума позики – до 80% ринкової вартості
  • Процентна ставка – від 1.9% в місяць
  • Документи – паспорт (або ID-карта), ідентифікаційний код (ІПН), техпаспорт (ПТС)

Автоломбард в Білій Церкві – це відмінний варіант, коли терміново потрібні гроші, і при цьому Ви не хочете продавати свою машину.

Як отримати позику під заставу автомобіля в Білій Церкві? На яких умовах автоломбард в Білій Церкві видає гроші під заставу авто?

Ми постаралися максимально спростити процедуру позики. Зателефонуйте за номером київстар (096) 161-18-08 , або Водафон (099) 604-60-69. Або ж залиште заявку через невелику форму на сайті. Наш експерт передзвонить, уточнить марку і модель автомобіля. Це дозволить назвати приблизну ціну, яку ми можемо видати в кредит під заставу Вашої машини. Також до уваги береться стан автомобіля, його пробіг і вік.

Далі ми проведемо оцінку автомобіль, оформимо папери і завіримо їх у нотаріуса. Зверніть увагу, у Вас залишаться копії всіх документів, в тому числі акт прийому-передачі авто. Після чого автомобіль відправляється на стоянку, що охороняється, де буде чекати Вас весь час дії договору.

Які вимоги до автомобіля для здачі під заставу в автоломбард в Білій Церкві?

Автомобіль повинен бути на ходу. Не перебувати в кредиті або іншій заставі. Транспортний засіб може бути абсолютно будь-якої марки, моделі та комплектації. Однак не старше 2000 року випуску.

Ми працюємо в Білій Церкві, а також в інших містах Київської області, в тому числі в Києві .

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас