Автоломбард Буча

Автоломбард Буча – це гроші під заставу автомобіля. У якийсь момент життя може скластися так, що терміново потрібні гроші на короткий термін. При цьому, звертатися в банк не хочеться, чи немає такої можливості. У цьому випадку на допомогу приходить послуга – автоломбард в Бучі. Автоломбард може надати суму більшу, ніж банк, на більш вигідних умовах.

На яких умовах ми видаємо гроші під заставу авто в Бучі?

Без довідки про доходи і без поручителів Ви отримаєте до 80% ринкової вартості Вашого автомобіля під 1.9% в місяць. Термін кредитування вибираєте самі, від 1 до 12 місяців.

Гроші Ви отримаєте відразу після оцінки машини, складання документів і завірення їх у нотаріуса.

Які авто ми приймаємо під заставу в ломбард авто в Бучі?

Ми можемо видати в Бучі кредит під заставу легкового або вантажного автомобіля, а також мотоцикла і будь-якої одиниці спецтранспорту . Транспортний засіб має бути в хорошому стані, на ходу, а також не старше 2000 року. Ми не можемо взяти машину в заставу, якщо вона в кредиті, лізинг або вже перебуває в заставі.

Як отримати позику під заставу автомобіля в місті Буча?

Можна зателефонувати (096) 161-18-08 (київстар, вайбер), (099) 604-60-69 (мтс, вайбер), або залишити заявку через форму на сайті.

По телефону експерт задасть кілька запитань про машину (марка, модель, рік), після чого озвучить попередню суму кредиту. Для видачі позики експерт повинен оцінити автомобіль і оформити необхідні папери. Ви обов’язково отримаєте копію всіх документів, включаючи акт-прийому передачі авто, і кредитний план виплат. Документи завіряються у нотаріуса

Зверніть увагу, для оформлення всіх документів у Вас повинен бути при собі український паспорт, техпаспорт на автомобіль, а також ІПН (ідентифікаційний код).

Далі автомобіль переміщається на стоянку. Це спеціальна стоянка. Ви маєте право, при бажанні, відвідувати цю стоянку.

Ми працюємо в різних містах Київської області . Звичайно ж, працюємо в Бучі та Києві .

Отримати гроші в борг під заставу авто в Бучі просто. Працюємо без прихованих комісій і без незрозумілих платежів. Зателефонуйте і переконайтесь!

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас