Автоломбард в Києві, Київській області та по всій Україні

Видаємо гроші під заставу будь-якого автомобіля: легкового, вантажного, спецтехніки. Без поручителів і довідок про доходи.
Працюємо без вихідних по Києву, Київській області та всієї України.
Ви отримаєте до 80% ринкової вартості свого автомобіля вже сьогодні під найнижчий відсоток на ринку - від 1.9% в місяць
Автомобіль на час застави буде перебувати в цілковитій безпеці, на спеціальній парковці. Ви зможете відвідати його в будь-який момент.
1 Step 1
Получите деньги
в залог авто уже сегодня!
Сумма ($)
1000
0
100000
Сумма (в гривнах)
10000
0
1000000
Срок (в месяцах)
1
0
12
Модель
Ваш номер телефона
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Автоломбард - отримаєте гроші під позику авто за 4 кроки

null
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
null
Експерт огляне і оцінить авто
null
Підпишіть документи у нотаріуса
null
Отримайте гроші

Автоломбард – це спосіб швидко і вигідно отримати гроші

Автоломбард – це послуга, сенс якої видати Вам гроші під заставу автомобіля на короткий термін. Ви отримаєте за свій автомобіль до 80% ринкової вартості під низький відсоток, від 1,9% на місяць.

Автомобіль при цьому може бути будь-яким. Ви можете отримати кредит під заставу легкового, вантажного, спецтранспорту, а також мотоциклів. Видаємо гроші під заставу авто в Києві, усіх містах Київської області: Обухів, Українка, Васильків, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Боярка, Буча, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, і ін.

Телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Приймаємо рішення швидко і без зайвих питань.

Що таке автоломбард?

Автоломбард – це гроші під заставу автомобіля, або будь-якого іншого транспортного засобу. Послугами автоломбарду користуються люди, яким терміново знадобилися гроші. Часто, це досить велика сума, яку можна було б отримати, продавши свою машину через автовикуп. Однак, іноді людина не хоче назавжди розлучатися зі своїм автомобілем, знаючи, що гроші скоро повернуться. Тут на допомогу приходить кредит під заставу авто.

Принципи роботи автоломбарду

Автоломбарди намагаються працювати дуже швидко, тому, на відміну від банків нас не потрібні додаткові довідки та поручителі. Знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код, а також документи на автомобіль (ПТС, техпаспорт).

Щоб отримати швидкий кредит під заставу автомобіля потрібно зателефонувати нам або залишити заявку через форму на сайті. Обов’язковою умовою угоди є укладання договору. Наші експерти уважно оглядають автомобіль. Складають документ про технічний стан машини. Виконують оцінку автомобіля. Потім, на підставі цих та інших документів оформляється акт прийому-передачі транспортного засобу. Цей документ потрібен власнику в якості гарантії збереження на час перебування машини в заставі. Всі документи завіряються у нотаріуса.

Зазвичай угоди укладаються на термін від 1 до 12 місяців. До закінчення терміну Ви повинні викупити свій автомобіль. Якщо цього не станеться, ми залишаємо за собою право реалізувати Вашу машину.

Чесна оцінка вартості

Ми не занижуємо ціну автомобіля

Буде потрібно мати мінімум документів

Для походу до нотаріуса знадобиться тільки паспорт, код і документи на авто.

Без довідки про доходи

Довідка про доходи, і довідка з місця роботи не потрібна

Немає несподіваних комісій

Отримуєте озвучену вартість без несподіваних комісій

Чи вигідно співпрацювати з автоломбардами

Автоломбард – один із затребуваних закладів сучасного світу. До його послуг вдаються ті люди, кому дуже терміново потрібні фінанси. Такий заклад оперативно співпрацює з тими, у кого є власні транспортні засоби.

Автоломбард є фінансовою організацію, яка видає короткострокові позики, а в якості застави виступає сам автомобіль. Транспортний засіб може бути будь-якої марки, зарубіжного або вітчизняного виробництва. У автоломбарді в якості застави залишають і спецтехніку, мотоцикли, вантажівки, човни.

Терміново потрібні фінанси, куди звертатися

Отримати швидко займ легко і просто. Процедура оформлення займає мінімум часу і потрібен для цього невеликий пакет документів. Отримати гроші в автоломбарді набагато простіше, ніж у банку, що робить автоломбард популярним. Для співпраці потрібно мати транспортний засіб, документи, що підтверджують особу та володіння автомобілем або іншою технікою. Немає необхідності мати довідку про доходи, шукати поручителя. Подібна форма кредиту вважається зручною і доступною. Для видачі позики не враховується погана кредитна історія.

Щоб отримати гроші, потрібно надати власний транспортний засіб з відповідними документами. Проводиться незалежна експертна оцінка автомобіля, що дозволяє уточнити його стан, визначити вартість. Після незалежної експертної оцінки підписується договір. Клієнт автоломбарду отримує гроші. Сам автомобіль відправляється на стоянку до того часу, поки не буде виплачений весь кредит з відсотками.

Позика на автомобіль ломбарду

Послуги автоломбардів мають як плюси, так і недоліки. Звичайно, позитивних сторін у цій організації більше. Клієнт отримує заповітний кредит протягом доби. У будь-якому випадку угода проходить прозоро. Графіки виплат грошей встановлюються лояльно, можуть враховуватися побажання клієнтів.

Перед початком співпраці необхідно вивчити і недоліки такого закладу, що дозволяє прийняти вірне рішення. Якщо умови підходять, можна укладати угоду.

Головні плюси послуг автоломбарду:

  • висока швидкість оформлення угоди – до двох годин
  • немає необхідності отримувати згоди одного з подружжя
  • не доводиться отримувати довідку про доходи
  • не враховується кредитна історія
  • мінімальний набір документів
  • кредит видається короткий або тривалий термін за бажанням клієнта
  • для застави підходить будь-який транспортний засіб
  • гнучкий графік виплат

Основні недоліком співпраці з автоломбардів – відсутність можливості управляти власним транспортним засобом. Але це все тимчасово і автомобіль буде повернуто відразу після виплати виданого раніше кредиту. До того ж відсоток по кредиту трохи вище, ніж в банках. Це може бентежити деяких клієнтів. Однак, з іншого боку, значно менш суворі умови видачі позики. А також гроші від заставу автомобіля Ви отримаєте значно швидше, ніж у банку. Але в деяких випадках важлива швидкість отримання грошей. Бувають ситуації, коли немає можливості чекати. У автоломбарді подібна проблема вирішується швидко, гроші видаються за лічені години.

[ratings]

Кредит під заставу авто в Києві та Київській області

Якщо Ви хочете отримати більше грошей за свій автомобіль і при цьому не збираєтеся викуповувати машину з автоломбарду назад – зверніть увагу на послугу автовикуп
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас