Автоломбард Фастів

Автоломбард ФастовАвтоломбард Фастів існує з метою допомогти людині в скрутну, з фінансової точки зору, хвилину отримати термінові гроші під заставу автомобіля в Фастові. Не завжди хочеться звертатися в банк, причини цього бувають різні. Автоломбард задає значно менше запитань, вимагає менше документів і видає гроші в борг під заставу на набагато більш вигідних умовах.

На яких умовах автоломбард видає гроші під заставу авто в Фастові?

Ви зможете отримати позику під заставу не тільки легкового або вантажного авто, але і стецтранспорта (кран, асфальтоукладальник і т.п.). Приймаємо в заставу навіть мотоцикли. Вид транспортного засобу значення не має.

В результаті, Ви отримаєте до 80% ринкової вартості машини під найнижчий відсоток у Фастові. Відсоткова ставка стартує від 1.9% в місяць і залежить від стану автомобіля, а також терміну дії договору. Термін кредитування – від 1 до 12 місяців.

Ми налагодили і спростили процедуру. Для отримання кредиту експерт оцінить транспортний засіб, представить Вам кредитний план виплат, складе необхідні документи. Від Вас буде потрібно мати техпаспорт (ПТС), ідентифікаційний код і український паспорт (або ID-карта). Договір та інші документи завіряються у нотаріуса. Ви отримаєте копію всіх підготовлених документів, в тому числі акт прийому-передачі автомобіля. На весь час терміну договору авто буде знаходитися спеціальної стоянці. У Вас буде право, при бажанні, в будь-який час відвідати цю стоянку.

Ломбард авто працює в Фастові та інших містах Київської області . Є представництво автоломбарду в Києві .

Який автомобіль приймаємо під заставу в ломбард авто в Фастові?

Приймаємо автомобілі будь-якої моделі і марки. Однак, авто повинно бути в хорошому стані, на ходу, після 2000 року випуску. У заставу не приймаються машини, які знаходяться в кредиті, лізинг або іншому заставі.

Як отримати позику під заставу автомобіля в місті Фастів?

Потрібно залишити заявку на сайті, або зателефонувати за допомогою одного з номерів телефонів: (096) 161-18-08 або (099) 604-60-69.

Телефонуйте зараз, якщо Вам терміново потрібні гроші під заставу авто в Фастові.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас