Технологія полірування кузова авто

В процесі використання автомобіля на його кузові починають з’являтися різні подряпини і відколи. Для відновлення привабливого вигляду транспортного засобу необхідно своєчасно усувати зношені ділянки поверхні. Процедура полірування дозволяє повернути цілісність, красу і блиск покриття кузова.

Полірування кузова авто

Полірування кузова – комплекс заходів, спрямованих на захист лакового шару від впливу зовнішнього середовища. Процес полірування залежить від ступеня зносу кузова, глибини отриманих ушкоджень. Захисна поліровка виконується в профілактичних цілях. Її основна мета – запобігання корозійних процесів в металі, підтримка хорошого стану кузова. 

Глибока поліровка виконується для відновлення пошкоджених ділянок. Навіть невеликі тріщини можуть завдати серйозної шкоди металу. Іржа роз’їдає метал, що може потребувати складного ремонту пошкоджених ділянок.

Основна небезпека появи корозії полягає в тому, що розвиток цього процесу можна відразу не помітити. Експерти рекомендують регулярно проводити візуальний огляд поверхні кузова, щоб своєчасно виявляти мікротріщини і інші дефекти. Полірування допомагає уникнути великого поширення корозії, захистити метал від сильного руйнування.

Від чого залежить якість полірування авто?

Якість полірування багато в чому залежить від величини пробігу авто. Частинки пилу разом з потоком повітря поступово осідають на блискучу поверхню кузова, поступово зношуючи її. Згодом кузов автомобіля починає набувати матовий відтінок, який вказує на необхідність проведення полірування.

Перед нанесенням шару полірування автомобіль необхідно підготувати. Його ретельно миють і сушать в закритому приміщенні, щоб уникнути попадання на поверхню пилу. В автосервісі є спеціально підготовлені бокси, в яких працює система вентиляції. Всі ділянки автомобіля в момент проведення полірування повинні мати гарне рівномірне освітлення.

Чи потрібно вирівнювати вм’ятини на кузові до полірування?

Якщо на кузові є вм’ятини, їх потрібно вирівняти до проведення полірування. В якості захисту все пластмасові та скляні деталі тимчасово покривають липкою стрічкою. Для проведення робіт майстра використовують полірувальну машину і пасти, набір кіл і чисте дрантя.

Рівномірним шаром на поверхню кузова наноситься поліроль. Як тільки поверхня підсохла і стала матовою, майстер акуратними рухами полірує кузов за допомогою електричної машини. Для виконання подібної роботи необхідно мати досвід, щоб уникнути перегріву поверхні металу.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Технологія полірування кузова авто
Call Now ButtonЗателефонувати зараз